Dla nas największą wartością są sukcesy naszych spółek.


kompan.pl
Wiodący dostawca mobilnych rozwiązań wartości dodanej. W ofercie spółki znajdują się platformy mobilnej rozrywki i personalizacji, rozwiązania zwiększające przychody operatorów (call completion suite) oraz usługi mobilnego marketingu. Jedna z najszybciej rozwijających się agencji marketingu internetowego (performance marketing) w Europie Centralnej. Wiemy, że dla współpracujących z nami firm najważniejsze są efekty, jakie przynosi inwestycja w pozyskiwanie nowych klientów.
więcej  więcej
Portal numer 1 wyposażenia wnętrz w Polsce odwiedzany przez milion użytkowników miesięcznie. To również największy pasaż meblowy: sklep.meble.pl. Jest największym na polskim rynku serwisem doradzającym i wspomagającym kupujących on-line. Od 2008 roku wyszukuje i analizuje recenzje produktowe z ponad 1500 serwisów internetowych.
więcej  więcej
SM
Motoryzacyjna wyszukiwarka internetowa. Pierwsza w Polsce i na świecie wertykalna wyszukiwarka agregująca ogłoszenia auto-moto w jednym serwisie z funkcjonalnością intuicyjnego wyszukiwania typu Google. Innowacyjna, globalnie działająca firma typu software house, dostarczająca najwyższej jakości własne produkty i usługi IT dla firm z sektora telekomunikacyjnego, finansowo-bankowego i energetycznego.
więcej  więcej
Projekt wykorzystujący technologie rekomendacji w dziedzinie telewizji i e-commerce. Personal TV to realizacja wizji i strategii rynku mediów, zmierzających w kierunku zbudowania technologii dostarczającej odbiorcy w pełni spersonalizowaną, właściwie dobraną i interaktywną treść. Platforma pożyczek bezpośrednich. Serwis wprowadził na polski rynek finansowy zupełnie nową usługę, stanowiącą alternatywę dla pożyczek gotówkowych, tradycyjnych kredytów konsumenckich, funduszy inwestycyjnych czy lokat.
więcej  więcej
Platforma umożliwiająca usprawnienia w dystrybucji materiałów stomatologicznych. Działalność firmy opierała się na idei usprawnienia dystrybucji materiałów stomatologicznych. Zastosowanie odpowiednich rozwiązań pozwoliło na dostarczenie ich do gabinetów stomatologicznych, klinik i szpitali w przeciągu 72 godzin od złożenia zamówienia. Rumuński serwis społecznościowy. Założeniem scool.ro było stworzenie miejsca, w którym członkowie społeczności internetowej odnajdą swoich aktualnych oraz byłych kolegów ze szkoły lub studiów.
więcej  więcej
Agencja reklamowa full – service, specjalizująca się w reklamie interaktywnej. Korzysta z 11 lat praktycznego doświadczenia oraz solidnej, ciągle uzupełnianej najnowszej wiedzy, dostarcza klientom kompletne rozwiązania marketingowe realizując je od strategii i planowania, poprzez kreację, aż po produkcję i media. Centrum hostingowe - idea połączenia świata handlu i nowych technologii. Podstawą przedsięwzięcia była budowa komputerowego centrum obsługi handlu elektronicznego oraz stworzenia szerokiej palety różnorodnych usług internetowych w modelu ASP (Application Service Provider).
więcej  więcej
Centrum biurowe dedykowane dla firm high-tech. Idealne miejsce dla biznesu, zapewniające nie tylko wysoki standard pomieszczeń, lecz również idealne dla rozwoju i innowacji środowisko technologiczne. Spółka informatyczna zajmująca się realizacją zaawansowanych technologicznie projektów IT dla klientów w Polsce i na świecie. Prowadzi pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl, który umożliwia małym firmom samodzielne prowadzenie księgowości przez Internet.
więcej  więcej

COMARCH

 
 
Spółka informatyczna specjalizująca się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych.  Moje Rachunki to innowacyjna technologia umożliwiająca elektroniczne opłacanie rachunków. Projekt ten w całości stworzony został przez Internet Investment Fund.
więcej  więcej
furega  
Future Reality Games Sp. z o. o. jest spółką technologiczną zajmującą się rozwojem i badaniami nad nowoczesnymi technologiami w branży IT, rynku mobilnym i tabletów, w szczególności dotyczącym AR (rozszerzonej rzeczywistości). Obecnie spółka pracuje nad wprowadzeniem na rynek gry The Shoot AR.   
more  
 
Najpopularniejsze
Kategorie postów

IIF SP. Z O.O.
al. Jana Pawła II 43b
Budynek Podium Park,
10 piętro
31-864 Kraków
biuro@iif.pl

Szukaj w artykułach

Dołącz do nas!
2024 Copyright IIF