Dla nas największą wartością są sukcesy naszych spółek.


Zespół inwestycyjny

IIF to doświadczona w inwestowaniu, doskonale wykwalifikowana kadra, która uczestniczyła w tworzeniu wielu znanych firm. W IIF wiemy, że sukces projektu w dużej mierze zależy od tworzącego go zespołu. Dlatego dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z każdym projektem który rozwijamy.


 Rafał Styczeń

Rafał Styczeń 

– CEO


Rafał Styczeń jest głównym założycielem i akcjonariuszem Grupy IIF. Fundusz został założony w 1999 roku, jako jeden z pierwszych funduszy venture capital w Polsce.

Rafał Styczeń zdobywał doświadczenie na rynku IT już od czasu studiów na krakowskiej AGH. To on stoi za sukcesem takich firm jak Comarch, BillBird (Moje Rachunki) czy Inteligo. Z tego doświadczenia i wiedzy czerpią przedsięwzięcia rozwijane wewnątrz IIF.


W 1994 roku, przed założeniem IIF Rafał Styczeń był współzałożycielem i współautorem sukcesu Comarch SA – spółki, która znajduje się w czołówce największych firm IT w Polsce. W ciągu swojej działalności w Comarch, Rafał Styczeń pracował na stanowisku vice-prezesa, przygotowywał spółkę do wejścia na giełdę, prowadził też dział badań i rozwoju w departamencie telekomunikacji. Przed wejściem Comarch na giełdę przez dwa lata był prezesem zarządu.
 
Od stycznia 2000 do przekształcenia Spółki w listopadzie 2022 roku Rafał Styczeń działał na stanowisku prezesa i dyrektora zarządzającego IIF SA


W latach 2002 do 2004 roku zarządzał firmą BillBird, założycielem i operatorem sieci MojeRachunki, która została sprzedana firmie Gtech w 2004 roku. Moje Rachunki to innowacyjna technologia umożliwiająca elektroniczne opłacanie rachunków. Projekt ten w całości stworzony został przez Internet Investment Fund.

 

Od sierpnia 2014 roku Prezes Zarządu Wind Mobile SA, obecnie Ailleron SA.

 

Rafał Styczeń jest magistrem informatyki Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie a w 1996 roku ukończył Podyplomowe Studia Zarządzania Finansami w Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 1996 – 1997 uczęszczał na Minnesota State University, Moorhead – MBA program realizowany wspólnie z SGH natomiast w roku 2005 ukończył Stanford University Graduate School of Business EPGC, Executive Program for Growing Companies.


Rafał Styczeń jest zdobywcą wielu nagród. W  2000 roku został laureatem konkursu Młody, Utalentowany Biznesmen, organizowanego przez Rzeczpospolitą i Alcat a w 2001 roku laureatem konkursu organizowanego przez Businessman Magazine – Lider Nowej Gospodarki i Społeczeństwa Informacyjnego.

 

 
  

 Bartłomiej Stoiński

Bartłomiej Stoiński 

– Radca Prawny


Bartłomiej Stoiński jest głównym wspólnikiem kancelarii prawniczej Stoiński Świerczyński oraz radcą prawnym Grupy IIF. Od czerwca 2011 jest członkiem Rady Nadzorczej Ailleron SA.

Jest doświadczonym i utalentowanym radcą prawnym, specjalizuje się w prawie handlowym, prawie zamówień publicznych i prawie pracy. Bartłomiej Stoiński jest też członkiem Polsko Niemieckiego Stowarzyszenia Prawników. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Ruhr w Bochum. 

 

 


 

 

 
  
  
 
Najpopularniejsze
Kategorie postów

IIF SP. Z O.O.
al. Jana Pawła II 43b
Budynek Podium Park,
10 piętro
31-864 Kraków
biuro@iif.pl

Szukaj w artykułach

Dołącz do nas!
2024 Copyright IIF